KONST / Litografier / Färglitografi 12156285
nr 1215 6285
Pierre Olofsson
(1921-1996), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 30/100, bladets mått: 38x58 cm
Pierre Olofsson, svensk målare, tecknare, grafiker född 1921 i Paris, död 1996.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 5 november 2018
kl 19:59:05
4/11 10:13:12
2.400 kr
5/11 19:49:34
Pierre Olofsson
Läs mer om Pierre Olofsson